висота проведена з вершини прямого кута прямокутного трикутника ділить гіпотенузу на відрізки шо

відносяться як 9:16 . знайдіть катет трикутника якщо висота дорівнює 12 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Сизинцев Данил.
Застосуємо теорему Піфагора:
a^2 + b^2 = c^2, де a і b — катети, а c — гіпотенуза.

9^2 + 16^2 = c^2

81 + 256 = c^2

337 = c^2

c = √337

c = 18,3 см.

Знайдемо катети з допомогою добутку ділення:
18,3 : 9 = 2,03 см.
18,3 : 16 = 1,14 см.

Таким чином, катети трикутника рівні 2,03 см і 1,14 см.