Сторони чотирикутника, вписаного в коло, дорівнюють відповідно А =1 см, С = 2 см, CD = 3 см і AD =

4 см. Знайдіть діагональ D.

Ответы на вопрос

Отвечает Сайнова Ару.

Ответ:

63.x \frac{13.)( \times \frac{?}{?} }{?}