Написати рівняння кола з центром в точці 0:3 з градусом 3


Ответы на вопрос

Отвечает Леонова Вероника.

Объяснение:

рівняння кола:

(x - a {)}^{2}  + (y - b {)}^{2}  =  {r}^{2}

(x - 0 {)}^{2}  + (y - 3 {)}^{2}  = 9

 {x}^{2}  + (y - 3 {)}^{2}  = 9