BD – бісектриса трикутника ABC. Знайдіть сторону AB, якщо AD : DC = 3 : 5, BC = 25см​


Ответы на вопрос

Отвечает Райымбек Жаксыбек.

Объяснение:

за властивістю бісектрисою: ВА:ВС=АD:CD

BA=BC*AD/CD

BA=25*3/5=15см