Найдите площадь треугольника, две стороны которого равны 6 см и 4 см, а угол между ними равен 45°


Ответы на вопрос

Отвечает Цветков Дима.

Відповідь:

Пояснення:

Щоб знайти площу трикутника зі сторонами 6 см і 4 см і кутом між ними 45 градусів, можна скористатися формулою:

A = 0,5 * a * b * sin(C)

Де a і b — довжини двох сторін, а C — кут між ними.

Підставляючи значення, ми маємо:

A = 0,5 * 6 * 4 * sin(45)

A = 0,5 * 6 * 4 * (1/√2)

A = 6 * 2 * (1/√2)

A = 12 * (1/√2)

A = 12 * (√2 / 2)

A = 12 * (√2 / 2)

А = 12 * 1,41

A = 16,92 квадратних см

Отже, площа трикутника дорівнює приблизно 16,92 квадратних см.