периметер трикутника дорівнює 48см, а його бісектриса ділить протилежну сторону на два відрізки 5 і

15см Знайдіть сторони трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Солнцев Георгий.

Використовуючи теорему відносно довжини бісектриси трикутника, можна знайти довжину сторон трикутника.

a + b + c = P / 2

48/2 = a + 5 + 15

24 = a + 20

a = 4

Тоді, b = 5 та c = 15.

Відповідно, довжина сторон трикутника рівна 4, 5 та 15 см.