Знайдіть площу кругового сегмента, якщо радіус круга дорівнює 6 см, а централь-ний кут, що

відповідає сегменту, дорівнює 45°

Ответы на вопрос

Отвечает Мальцев Денис.

Ответ:

Площа кругового сегмента може бути вирахована за допомогою формулы:

S = (1/2) * r^2 * (Θ - sin(Θ))

Де r - радіус круга, Θ - центральний кут сегмента в радіанах.

Перетворення градусів в радіани:

45° = (45/180) * π рад

Застосовуємо формулу:

S = (1/2) * 6^2 * (45/180 * π - sin(45/180 * π)) = (1/2) * 36 * (π/4 - sin(π/4)) = 36 * (π/4 - sin(π/4))

Объяснение:

Це апроксимація значення площі, оскільки значення π є нескінченно довгим десятичним дробем.