Дано трикутник АВС. Складіть рівняння прямої, яка містить медіану трикутника, проведену до сторони:

ВС, якщо А(-1;1), В(1;4), С(3;2). Допоможіть будь ласочка

Ответы на вопрос

Отвечает Марченко Никита.

Ответ:

Объяснение:

M = ((1 + 3)/2, (4 + 2)/2) = (2;3)

y - y1 = (y2 - y1) / (x2 - x1) * (x - x1)

где (x1;y1) = (1;4) и (x2;y2) = (2;3).
Подставляя значения, получаем:

y - 4 = (3 - 4) / (2 - 1) * (x - 1)

y - 4 = -1 * (x - 1)

y = -x + 5