Сколько будет замінить віднімання додаванням : -12-15=...


Ответы на вопрос

Отвечает Омаров Алина.

Ответ:Для заміни віднімання додаванням, ми можемо взяти протилежне число від'ємного числа і додати його до іншого числа. Таким чином, ми можемо переписати вираз -12 - 15 як:-12 - 15 = -12 + (-1) * 15= -12 + (-15)Тепер, ми можемо додати -12 і -15 разом, щоб отримати:-12 + (-15) = -27Тому, -12 - 15 дорівнює -27.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Зацепилина Маша.

Відповідь:

3

Покрокове пояснення: