Супер легке питання даю 20 балів гострі кути прямокутного кута відносяться як 2:3 знайти ці кути


Ответы на вопрос

Отвечает Орлов Паша.

Нехай кут 1 =2x, кут 2 =3х

Складемо рівняння

2х+3х=90°

5х=90°

х=90:5

х=18

кут 1 =2×18=36°

кут 2 =3×18=54°