Даю 100 баллов Знайдіть координати точок перетину кола (x-2)²+(y-4)²=2 з прямою y= -x+4Підказка:

необхідно розв'язати систему методом підстановкиа - (1; 3)б - (3; 1)в - (3; -1)г - (-3; 1)

Ответы на вопрос

Отвечает Саиткаримов Алишер.

Ответ:

(1;3)

Объяснение:

Система рівнянь:

{(х-2)²+(у-4)²=2

{у=-х+4

(х-2)²+(-х+4-4)²=2

х²-4х+4+х²=2

2х²-4х+2=0

х²-2х+1=0

D=b²-4ac=4-4=0

x=(-b)/2a=2/2=1

y=-1+4

y=3