!!Срочно!! Складіть рівняння кола, симетричного колу (х -1)2 + (у + 2)2 = 16 відносно осі абсцис​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Объяснение:

Рівняння кола, симетричного відносно осі абсцис, можна отримати, замінивши координату y на її протилежне значення (-y) в даному рівнянні кола:

(x - 1)² + (-y + 2)² = 16

або

x² - 2x + y² - 4y + 1 + 4 = 16

або

x² + y² - 2x - 4y - 11 = 0

Отже, рівняння кола, симетричного відносно осі абсцис, є x² + y² - 2x - 4y - 11 = 0.