У шестикутнику рівні всі кути й усі сторони, а його периметр дорівнює 54 см. Знайдіть сторони

шестикутника. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Прокопьева Ника.

Ответ:

Объяснение:

9см

Пошаговое объяснение:

Р=6*а, де а-сторона шестикутника

а=Р/6

54/6=9см одна сторона шестикутника

Отвечает Кособуцький Микола.

Ответ:

Оскільки всі сторони шестикутника рівні, то можна позначити довжину кожної сторони як x. Також, оскільки шестикутник рівносторонній, то кожен його кут дорівнює 120 градусів.

Периметр шестикутника обчислюється як добуток довжини сторони на кількість сторін, тобто:

P = 6x

За умовою задачі, периметр дорівнює 54 см, тому:

6x = 54

x = 9

Отже, довжина кожної сторони шестикутника дорівнює 9 см.