Помогите пожалуста... Знайдіть сторону BC чотирикутника ABCD, якщо в нього можна вписати коло і

відомо, що АВ = 9 см; CD=17см; AD = 18 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриенко Людовик.

Відповідь: 8

Пояснення: якщо в чотирикутник можна вписати коло, сума протилежних його сторін рівна. отже:

BC+AD=AB+CD

х+18=9+17

х+18=26

х=8

Отвечает Авраменко Артур.
В чотирикутник можна вписати коло тоді і тільки тоді, коли сума його протилежних сторін рівна
У приклад можна привести основні чотирикутники, в яких можна вписати коло: квадрат (бо у нього всі сторони рівні), ромб (у нього також усі сторони рівні), іноді (але не завжди) можна вписати коло у трапецію, частіше за все це рівноберена або приямокутна трапеція