один із внутрішніх кутів трикутника в 3 рази більший за другий а зовнішній кут суміжнтй з третім

внутрішнім кутом дорівнює 100°. Знайдіть кути трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Шеломенцев Андрей.

Ответ:

25°   75°   80°

Объяснение:

Нехай ∠А=х°, тоді ∠В=3х°, ∠АСВ=180-100=80°

Зовнішній кут трикутника дорівнює сумі внутрішніх кутів, не сумжіних з ним.

х+3х=100;  4х=100;  х=25

∠А=25°,  ∠В=25*3=75°