Знайти скалярний добуток векторів а(6;-2;-5), в(-2;-7;1)


Ответы на вопрос

Отвечает Тишин Тарас.

Ответ:

-3

Объяснение: скалярний добуток векторів обчислюємо за формулою:

а  * b = a₁b₁ + a₂b₂ +a₃b₃, де а і b - вектори, а a₁b₁... - їх координати х, у, z відповідно (a₁ - координата х вектора а, b₁ - координати х для вектора b і так далі)

Отже, обчислюємо:

а * b = 6 * (-2) + (-2) * (-7) + (-5) * 1 = -12 + 14 - 5 = -3.

Відповідь: а  * b = -3.