Площа паралелограма дорівнює 12√2 см2, одна зі сторін дорівнює 3 см, а гострий кут 450 . Знайдіть

другу сторону паралелограма.​

Ответы на вопрос

Отвечает Семеняка Віка.

Ответ:

8см

Объяснение:

S=a*b*sin∠(ab);

S=12√2см²; а=3см; ∠(аb)=45°

sin45°=√2/2.

b=S/(a*sin45°)=12√2/(3*√2/2)=8 см