Знайдіть площу трапеції, якщо висота трапеції та її середня лінія дорівнюють 8 і 6 см відповідно


Ответы на вопрос

Отвечает Мукомел София.

Ответ:

S=48см²

Объяснение:

h=8см

m=6см

S=?

______

Розв'язання:

S=h*m=8*6=48 см²