Складіть рівняння кола, центр якого знаходиться в точці М(-9;8) і радіусом √15.


Ответы на вопрос

Отвечает Сайбель Наташа.

Відповідь:

(х+9)²+(у-8)²=15

Пояснення:

(x – a)² + (y – b)² = R²- рівняння кола, де a, b - координати центру О(a,b), R- радіус кола

(х+9)²+(у-8)²=15