ДОПОМОЖІТЬ Знайти значення виразу sin^2 30°+ cos^2 60°+ty^2 60°


Ответы на вопрос

Отвечает Харланенков Никита.

Ответ:

Объяснение:

sin 30° = 1/2

cos 60° = 1/2

sin 60° = √3/2

cos 30° = √3/2

Тоді застосовуючи ці формули, ми можемо знайти значення виразу:

sin^2 30° + cos^2 60° + ty^2 60° = (1/2)^2 + (1/2)^2 + (ty^2)(cos^2 60°)

Так як cos 60° = 1/2, то:

sin^2 30° + cos^2 60° + ty^2 60° = (1/2)^2 + (1/2)^2 + (ty^2)(1/2)^2

sin^2 30° + cos^2 60° + ty^2 60° = 1/4 + 1/4 + (ty^2)/4

sin^2 30° + cos^2 60° + ty^2 60° = 1/2 + (ty^2)/4

Отже, значення виразу sin^2 30°+ cos^2 60°+ty^2 60° дорівнює (1/2 + (ty^2)/4).