Основи прямокутної трапеції дорівнюють 6см і10 а більша бічна сторона 5см .знайдіть площу трапеції​


Ответы на вопрос

Отвечает Савицкая Рита.

Объяснение:

а=10 см

b=6 cм

d=5 см

x=a-b=10-6=4 см

по теореме Пифагора:

h=√(d²-x²)=√(5²-4²)=√9=3 см

S=(a+b)/2•h=(10+6)/2•3=24 cм²

ответ: 24 см²