У трикутнику ABC знайдіть кут B, якщо C=90, A-B=20


Ответы на вопрос

Отвечает Бутенко Ксения.

Ответ:

35 градусів

Объяснение:

A+B=180-90=90

A= x+20

B= x

x+x+20=90

2x=70

x=35