Висота трапеції дорівнює 3 см, а середня лінія - 6 см. Знайдіть площу трапеції. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Терехова Катя.

Ответ:      18 см².

Объяснение:

S(ABCD) = h(a+b)/2; =>  h=3 см.  

Средняя линия (a+b)/2 = 6 см.  

S(ABCD) = 3*6=18 см².