Дано прямокутний трикутник ABC (кут C = 90). Знайти сторону АВ, якщо ВС = 15см, ѕin A= 0,6.​


Ответы на вопрос

Отвечает Поляковская Наталья.

Відповідь:

АВ = 25 см

Пояснення:

Синус кута - відношення протилежного катета до гіпотенузи.

sin A = BC/AB

AB = BC/sin A

AB = 15/0,6 = 25 cм