Менша основа прямокутної трапеції дорівнює 9см а бічні сторони 8см і 10см, знайти площу трапеції


Ответы на вопрос

Отвечает Целиков Глеб.

Ответ:

середня лінія: (9+8)/2 = 17/2 = 6,5 см

висота = меньшій основі = 9 см

площа: середня лінія * висоту = 6,5 * 9 = 58,5 см квадратних

Объяснение: