ДОПОМОЖІТЬ Знайдіть скалярний добуток векторів а( -6; -2) і b(-2; 3)


Ответы на вопрос

Отвечает Крутских Андрей.

Відповідь:

6

Пояснення:

Щоб знайти скалярний добуток потрібно виконати покоординатне множення: a*b=-6*(-2)+(-2)*3=12-6=6

Отвечает Козлов Антон.

Скалярний добуток векторів дорівнює:

a⋅b=(−6)⋅(−2)+(−2)⋅3=12−6=6

Отже, скалярний добуток векторів а( -6; -2) і b(-2; 3) дорівнює 6.