Основа рівнобедриного трикутника дорівнює 16см,а периметр 56.яка довжина його бічної сторони


Ответы на вопрос

Отвечает Кулагина Анна.

Відповідь:

Пояснення:

56

Отвечает Балабушевич Евгений.
Периметр трикутника дорівнює сумі довжин його сторін:
P = основа + бічна сторона 1 + бічна сторона 2
P = 16 см + х + х = 16 см + 2х
х^2 = 16^2 + (х/2)^2
Розв'язуємо систему рівнянь:

16 см + 2х = 56 см
2х = 56 см - 16 см
2х = 40 см
х = 20 см