ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА З РІЧНОЮ КОНТРОЛЬНОЮ ПО ГЕОМЕТРІЇ ДАЮ 32 БАЛИЦЕ ДУЖЕ ТЕРМІНОВО Із точки M

до площини α проведено похилу MN. Знайдіть довжину похилої, якщо довжина її проекції на площину α дорівнює 8 см, а точка M віддалена від площини α на 6 см. якщо ви розумієте геометрію подивіться моє останнє питання​

Ответы на вопрос

Отвечает Дунаев Данил.

Ответ:

10 см

Объяснение:

Проведем МНLa.

Расстояние от точки до плоскости - это длина перпендикуляра, проведенного из точки к плоскости, поэтому

МН=6 см.

КН- проекция наклонной МК на

плоскость а, значит

KH = 8 CM

AMKH: <MНК = 90°, по теореме Пифагора

MK = v(MH2 + KH²) = v(36 + 64) = √100 = 10 см


Отвечает Курылёв Тарас.

Ответ:

10 см

Объяснение:

я хз як пояснити але це правильна відповідь