4. Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 42 см , бічна сторона більша від основи на 6 см.

Знайти сторони трикутника . СРОЧНО!!!!!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Искова Лиза.

Відповідь:

Р=42см

a=x

b=x+6

c=x+6

P=a+b+c=x+x+6+x+6

x+x+6+x+6=42

3x=42-6-6

3x=30

x=30/3=10

a=10см

b=10+6=16см

c=10+6=16см

Пояснення: