Запишіть дріб зі знаменником 33, що дорівнює дробу 2/3


Ответы на вопрос

Отвечает Серебро Игорь.

На яке число потрібно помножити 3 щоб отрималося 33? На 11.

Тому просто потрібно помножити чисельник та знаменник дробу на 11:

\frac{2*11}{3*11} =\frac{22}{33}

Ми зробили скорочення дробу навпаки.