Допоможіть будь ласка Знайдіть об'єм ціліноричної бочки діаметр основи якої 8дм а висота 9дм


Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

Ответ:

V=144π дм³

Объяснение:

R=D/2=8/2=4дм

Sосн=πR²=4²π=16π дм²

V=Sосн*h=16π*9=144π дм³