площа основи призми дорівнює 5 см квадратних а площа бічної поверхні 10 см квадратних Знайдіть

площину повної поверхні призми​

Ответы на вопрос

Отвечает Федотко Анастасия.
Ответ:
Sпол=20см²

Решение:
Sпол=Sбок+2*Sосн=2*5+10=20см²