знайдiть кути трикутника ,якщо один з них у 3 рази менший вiд другого i у 2 рази бiльший за третй.


Ответы на вопрос

Отвечает Токарев Александр.

х - це даний кут

х*3 - це кут більший в три рази за даний

х/2 - це кут менший в два рази

сума кутів трикутника = 180

звідси рівняння

3х+х+х/2=180

9х/2=180     /*2

9х=360

х=40

40*3=120

40/2=20

Відповідь 40, 20, 120