Диагонали параллелограмма ABCD пересекаются в точке о Укажите векторы: a) AB - AD; б) CB-AB; в)

1/2AC+1/2BD; г) 2AB + 2OD.​

Ответы на вопрос

Отвечает Пёрышко Маша.

Відповідь:

Пояснення:

   Скористаємося правилом віднімання векторів і правилом

   трикутника додавання векторів :

    a) AB - AD = DB ;

    б) CB - AB = CA ;

    в) 1/2AC+1/2BD = AO + BO = AO + OD = AD ;

    г) 2AB + 2OD = 2( AB + OD ) = 2( AB + BO ) = 2* AO = AC .