Знайти кути прямокутного трикутника якщо його катети дорівнюють 12см і 5см


Ответы на вопрос

Отвечает Борисова Дарья.

Гипотенуза равна √12²+5²=√144+25=√169=13, значит, sinα=12/13,  sinβ=5/13, и прямой угол, равный 90°