сторона основи правильної трикутної призми=8см.Знайти об єм призми якщо її бокове ребро дорівнює 5

см

Ответы на вопрос

Отвечает Лобачёва Эвелина.

Площа основи як правильного трикутника дорівнює

S=\frac{a^2\sqrt{3}}{4}=\frac{8^2\sqrt{3}}{4}=16\sqrt{3} кв.см

 

обєм призми дорівнює

V=Sh=16\sqrt{3} *5=80\sqrt{3} куб. см