Модель літака літає по колу радіуса 30 м.Який шлях пролетить модель літака за 40 обертів?


Ответы на вопрос

Отвечает Мясников Максим.

S=nl, де S- шлях, n-кількість обертів, l- довжина одного оберту

S= 40×2π×30=2400×3.14 = 7536 м

Відповідь: 7536 м.

Довжина кола(l)= 2πr=πd

Если будут вопросы- обращайтесь:)

Отвечает Шевченко Каролина.

Відповідь:

7536 м

Пояснення:

Довжина кола C=2πr≈2*3.14*30=188,4 (м)

S=nС, де S- шлях, n-кількість обертів, С- довжина одного оберту

S= 40×188,4= 7536 м

Відповідь: 7536 м.