площа перерізу кулі площиною віддаленою від її центра на 4 см дорівнює 25 пі см квадратних знайдіть

площу поверхні кулі

Ответы на вопрос

Отвечает Кохтарева Ксюша.

Оскільки перерізом є круг, знайдемо його радіус як \sqrt{\frac{S}{\pi } } (з формули S=\pi r^2. r=\sqrt{\frac{25\pi }{\pi } } =5(см). Відстань від центра кулі до площини перерізу, радіус перерізу та радіус кулі утворюють прямокутний трикутник Його гіпотенузу (радіус кулі) обчислимо за т. Піфагора:

R=\sqrt{5^2+4^2} =\sqrt{41} (см). Знаходимо площу поверхні кулі за формулою S'=4\pi R^2.

S'=4*41*\pi =164\pi(см^2).

Відповідь: 164\pi см^2.

Отвечает Гамзин Максим.

Ответ: во вложении Объяснение: