Знайти невідомі сторони і кути прямокутного трикутника ABC (/C=90) якщо AB= 10см /A=47


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Катя.

Відповідь:

∠В = 180° - (∠А + ∠С) = 180° - (47° + 90°) = 180° - 137° = 43°

По теореме синусов:

AB : sin∠В = AC : sin∠А

AC = AB · sin∠А/ sin∠В = 10 · sin 47° / sin 43°

AC ≈10.72369=1.07см

По теореме синусов:

ВС : sin∠С = AB : sin∠А

BC = AB · sin∠A / sin∠C = 10· sin 47° / sin 43°

BC ≈10.72369=1.07см