Знайдіть сторони рівнобедреного трикутника якщо його периметр дорівнює 84 см а бічна сторона більша

за основу на 12 см

Ответы на вопрос

Отвечает Звездкина Настя.

Ответ:

Нехай основа трикутника= х см , бічні сторони х+12 см, оскільки периметр трикутника дорівнює 84 см , складемо рівняння:

х + х+ 12+х+12= 84

3х+ 24=84

3х= 60

х = 20 см - основа

20+12=32 см - бічні сторони

Відповідь: 20 см, 32 см, 32 см