ортогональною проекцією трикутника є трикутник зі сторонами 13 14 15 см. Знайдіть площу даного

трикутника, якщо кут між площиною проекції 60 градусів. 

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасов Илья.
Площа проекції: Sп =   \sqrt{p*(p-a)*(p-b)*(p-c)} , де
a, b, c -- сторони, а p -- півпериметр трикутника, що є проекцією.
р =   \frac{13+14+15}{2} = 21 см
Sп =   \sqrt{21*(21-13)*(21-14)*(21-15)}  \sqrt{21*8*7*6}  \sqrt{3*7*2^{3}*7*2*3}  \sqrt{3^{2}*7^{2}*2^{4}} = 3·7·4 = 84 cм²
Sп = S·cos α, де α -- кут між площиною трикутника і площиною проекції.
Тоді S = Sп/cos α:
S = 84/cos 60° = \frac{84}{\frac{1}{2} } } = 84·2 = 168 cм²