Обчисліть площу бічної поверхні прямої призми,основа якої трикутник зі сторонами 10 см, 12 см,і 13

см,а бічне ребро дорівнює 8 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Туруева Алёна.
Так як основа призми - трикутник, площа бічної повернхні призми буде складатися з суми площ трьох її бічних граней:

                     10*8+12*8+13*8=80+96+104=280см²