З точки до прямої проведено похилу довжиною 20 см, яка утворює з прямою кут 45 градусів. Знайти

проекцію похилої на площину. РЕБАТЯ, ЗАВТРА КОНТРОЛЬНАЯ, ПРОШУ ПОМОГИТЕ, НЕ СМОГЛА ЛИШЬ РЕШИТЬ ТОЛЬКО ЭТО. ОЧЕНЬ ПРОШУ!! ОТЗОВИТЕСЬ ❤

Ответы на вопрос

Отвечает Горин Геннадий.
Другий гострий кут прямокутного трикутника=90-45=45
Отже трикутник рівнобедренний з рівними катетами
Нехай катет =х
Тоді за теоремою Піфагора
20^2=х^2 + х^2
х=√200=10√2
Отже проекція =10√2