Знайдіть кут між бічними сторонами рівнобедреного трикутника, якщо кут при основі

дорівнює:1)40градусів;2)65гр.;3)80гр.

Ответы на вопрос

Отвечает Белый Максим.

1)  180-2*40=100 градусов

2)  180-2*65=180-130=50 градусов

3)  180-2*80=20 градусов