Знайдіть невідомі сторони і кути трикутника АВС, якщо ВС=6см, кутВ=21градус, кут С=56градусів.


Ответы на вопрос

Отвечает Нурберген Мариям.

Сума кутів трикутника дорівнює 180°.
∠А=180-21-56=103°.
Застосуємо теорему синусів
ВС/sinA=AC/sinB; sinA=sin103=0,97.
6/0,97=АC/0,36;
АС=6·0,36/0,97=2,2 см.
ВС/sinA=AB/sinC;  sinC=0,83.
6/0,97=АВ/0,83;
АВ=6·0,83/0,97=5,1 см.
Відповідь: 103°; 2,2 см; 5,1 см.