Точка А знаходиться на відстані 10 см від вершини прямокутника зі сторонами 6 см і 8см.Знайти

відстань від А до площини трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Дулатов Жаныс.

6*6+8*8=100

√100=10

10/2=5

10²-5²=75

√75=5√√3