Прямокутник зі сторонами 5 см і 8 см обертається навколо меншої сторони. Обчисліть об'єм тіла

обертання.

Ответы на вопрос

Отвечает Semenikov Diamond.
Это будет цилиндр.
Радиус основания 8
Высота цилиндра 5
V=πR²·H=π8²·5=320·π  куб см