5. Катер протягом 30 секунд проплив відстань 0,3 кілометра. Знайдіть швидкість, з якою рухався

катер в одиницях СІ. 6. Сапсан здатен розвинути швидкість понад 306 км/год. За який час він подолає відстань у 3825 метрів в одиницях СІ?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:5.V=t÷l [V]=м/год•год=м

V=30÷300=10 м/

6.t=L÷V [t] = м/год •год=

t=3825÷85=

=45с.

Объяснение:год сокращается , там где эти знаки ÷ или / запиши дробью , 306км/год сокращается в 85м/с , 0,3км сокращается в 300м. Надеюсь все правильно