Заріант 2 1. Протягом 30 с поїзд рухався зі швидкістю 72 км/год. Із якою швидкістю рухався

автомобіль, якщо він проїхав таку відстань за 24 с?

Ответы на вопрос

Отвечает Кирсанов Андрюха.

Ответ:

90 км/год швидкість автомобіля

Объяснение:

72 км/год=20м/с

1) 20*30=600 (м) проїхав поїзд

2) 600 : 24=25 (м/с) швидкість автомобіля

25м/с=90км/год