1) у вас є розчин масою 0,1 кг і 20 г речовини. якою буде концентрація? скільки розчинника вам

потрібно? 2) ви змішуєте 10г речовини і 80г розчинника. якою буде концентрація? яка маса розчину?3) у вас є розчин масою 200г і 80г розчинника. якою буде концентрація? скільки тканини вам знадобиться?4) 50% розчин масою 100г. скільки речовини знадобилося? скільки розчинника вам знадобилося?5) ви використали 20г розчинника на 100г розчину. скільки тканини вам знадобилося? якою буде концентрація?6) розчинивши 10г речовини, утворилось 100г розчину. скільки розчинника вам потрібно? якою буде концентрація? 7) у вас є 0,1 кг 40% розчину. скільки речовин і розчинників вам знадобилося?8) у 80% розчині міститься 100г речовини. яка маса розчину? яка ваша рішення?9) у 50% розчині міститься 100г речовини. яка маса розчину? яка буде вага розчинників?10) ви змішуєте 190г речовини і 10г розчинника. яка маса розчину? яка буде концентрація?​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Настя.
Концентрація розчину: (0,1 кг + 20 г) / 0,1 кг = 120 г / 0,1 кг = 1200 г/кг. Потрібно вам 1200 г розчинника.
Концентрація розчину: (10 г + 80 г) / (10 г + 80 г) = 90 г / 90 г = 1 г/г або 1.
Концентрація розчину: 200 г / (200 г - 80 г) = 200 г / 120 г = 5/3 г/г. Потрібно вам 5/3 г тканини.
Речовина: 50% від 100 г = 0,5 * 100 г = 50 г речовини. Розчинника: 100 г - 50 г = 50 г розчинника.
Концентрація: 20 г / 100 г = 0,2 г/г або 20%. Тканини: 20 г розчинника.
Концентрація: 10 г / 100 г = 0,1 г/г або 10%. Розчинника: 100 г - 10 г = 90 г розчинника.
Речовина в 40% розчині: 0,4 * 0,1 кг = 0,04 кг або 40 г. Розчинника: 0,1 кг - 0,04 кг = 0,06 кг або 60 г.
Маса розчину: 100 г / 0,8 = 125 г. Розчинників: 125 г - 100 г = 25 г розчинника.
Маса розчину: 100 г / 0,5 = 200 г. Розчинників: 200 г - 100 г = 100 г розчинників.
Маса розчину: 190 г + 10 г = 200 г. Концентрація: 190 г / 200 г = 0,95 г/г або 95%.